Return to Headlines

KIEROWCY AUTOBUSÓW! KONTROLERÓW LUNCHÓW! PRZEJŚCIE STRAŻNICY! Szukasz pracy na pół etatu? Dystrykt 2 ma dla Ciebie idealną okazję!

KIEROWCY AUTOBUSÓW! 

KONTROLERÓW LUNCHÓW! 

PRZEJŚCIE STRAŻNICY! 

Szukasz pracy na pół etatu? Dystrykt 2 ma dla Ciebie idealną okazję!

Dystrykt 2 poszukuje osób na kilka stanowisk w niepełnym wymiarze godzin, które stanowią doskonałe możliwości zatrudnienia dla emerytów i rodziców zainteresowanych pracą w czasie, gdy ich dzieci są w szkole.

KIEROWCY AUTOBUSÓW

Bycie kierowcą autobusu w niepełnym wymiarze godzin to satysfakcjonująca szansa! Wynagrodzenie zaczyna się od 27 USD za godzinę z premią za rejestrację w wysokości 2000 USD. Stanowisko obejmuje dni chorobowe i składki na emeryturę IMRF. Dystrykt 2 zapewnia również płatne szkolenia w celu uzyskania wymaganego zawodowego prawa jazdy oraz premie za długowieczność za lata pracy. 

KIEROWNICY LUNCHÓW I WSPÓŁCZESNYCH

Wielu naszych opiekunów zajmujących się lunchem i przerwami to rodzice pracujący w niepełnym wymiarze godzin w środku dnia, podczas gdy ich dzieci są w szkole. Opiekunowie lunchu i przerw współpracują z uczniami, aby uczniowie mogli zjeść lunch, wyjść i wyjść z jadalni i placu zabaw oraz monitorować zachowanie uczniów podczas jedzenia i zabawy. Niektórzy przełożeni pracują również na zmiany śniadaniowe. Płaca zaczyna się od 14,30 dolarów za godzinę.

STRAŻNICY PRZEJŚCIA

Strażnicy na przejściach służbowych pracują na krótkie zmiany każdego ranka i popołudnia, pomagając uczniom przechodzić przez ruchliwe skrzyżowania i chodniki w drodze do i ze szkoły. Płaca zaczyna się od 14,30 dolarów za godzinę.